Cazare în vederea susținerii examenelor nepromovate!

⚠️În atenția studenților cazati în caminele ASE care doresc să beneficieze de cazare în vederea susținerii examenelor nepromovate⚠️
În perioada 17 – 20 iunie 2024 (până la ora 16:00), aceștia pot trimite cererea de cazare completată și semnată (https://cazare.ase.ro/wp-content/uploads/2021/02/Cerere-Cazare-Standard.pdf) la adresa contact@cazare.ase.ro, însoțite de situația școlară emisă de către secretariatul facultății, în care vor menționa perioada pentru care au nevoie de cazare (se poate oferi cazare doar în perioada 01 – 8 iulie 2024).
📍Aceștia vor fi cazați după cum urmează:
– studenții cazați în căminele Belvedere A6, Tei C1, Belvedere Vechi, Complex Agronomie și Vitan vor rămâne cazați în camerele actuale, doar în situația în care aceștia își susțin examenele nepromovate;
– studenții cazați în căminele Moxa D, Belvedere A7 și Belvedere A8 vor fi cazați în Belvedere A6.
Tariful perceput pentru o noapte de cazare este de 15 lei și se achită la momentul ridicării dispoziției de cazare (în perioada 24 – 27 iunie 2024, interval orar 10:00 – 15:30) de la sediul Serviciului Cazare Studenți.