Oportunități de practică la Business Smart

Dacă urmezi cursurile Facultății de Cibernetică, Satistică și Informatică Economică te invităm să aplici pentru un stagiu de practică în echipa noastră.

Activitatea noastra este implementarea de solutii software complexe de calcul salarial si resurse umane si sisteme de management de tip ERP

Avem locuri atat pentru implementator/consultant software (non programare) cat si pentru dezvoltator software (programator)

Ne așteptăm:

• Să fii o persoană curioasă și dornică de învățare
  • Să ai media anului I peste 8.00
  • Să ai cunoștinte solide ale bazelor programarii (in cazul programatorului)
  • Să ai gândire logică bine dezvoltată
  • Să îți dorești să pui în practică noțiunile pe care le-ai învățat până acum în facultate
  • Să ai spirit de lucru în echipă

Dacă esti interesat de lucru in domeniul implementarii sistemelor informatice te asteptam sa transmiti un CV cu scrisoare de intentie la: practica@businessmart.ro cu subiectul “Stagiu practică CSIE”.

Echipa Business Smart

www.businessmart.ro